Наші традиції

У навчально - виховному комплексіі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

1 ВЕРЕСНЯ

Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

ДЕНЬ ВЧИТЕЛЯ

Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні.

ПРОЩАВАЙ БУКВАРИК

Свято для першокласників. Це традиційне, сімейне свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником - Буквариком. До цього свята готуються всі: першокласники показують чого вони навчилися та представляють веселу Абетку; старшокласники вітають молодших школярів та розповідають про нових друзів - підручники Читанка, Рідна мова. Батьки пишаються своїми дітьми та фіксують це свято на фотоплівку для історії.

ПОДАРУЙ ТРОЯНДОВИЙ КУЩ

Кожен випускник навчально - виховного комплексу дарує на згадку про себе трояндовий кущ.

НОВОРІЧНІ ПРИГОДИ

Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для школярів проводиться загальношкільне театралізоване свято, підготовлене найстаршими учнями, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, отримують призи та подарунки від Діда Мороза і Снігуроньки.

Для старшокласників проводиться новорічна святкова конкурсно - розважальна програма.

А на наступний день - настають зимові канікули.

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, звучать теплі і добрі слова привітань гостей, вчителів, батьків. На цьому святі кращі учні нагороджуються Грамотами, Дипломами за участь в олімпіадах, в шкільному житті.

ВИПУСКНИЙ ВЕЧІР

Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхилі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Атестати вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається остання шкільна дискотека, після якої випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

ВИСТАВКА "ОСІННІЙ ВЕРНІСАЖ"

"ВЕРНІСАЖ ОСОБИСТОСТЕЙ"

Одинадцятикласники представляють себе, показують чого навчились, якими стали.

Кiлькiсть переглядiв: 1521

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.