ТРЕНІНГ "ЩАСЛИВА СІМ`Я"

На виконання Регіонального плану дій з реформування системи інституційного догляду та виховання дітей в Херсонській області на 2018-2026 роки, з метою формування у здобувачів освіти стійких емоційних зв’язків з дорослими 20 листопада 2019 року в приміщенні бібліотеки наукового ліцею-ітернату психологом закладу Решетіло С.В. з учнями 5 класу було проведено тренінг «Щаслива сім’я».

Мета тренінгу полягала у розкритті суті поняття «родинні стосунки», визначенні, ролі, яку відіграє сім`я, у житті людини. Поряд з цим обговорювалось питання необхідностіі взаємоповаги, допомоги та чуйності у родинному колі.

В ході тренінгу розвивались навички та вміння учнів характеризувати свою поведінку в сім'ї, розв’язувати ситуативні завдання, виховувались соціальні риси: почуття патріотизму, поваги до своєї родини, уміння дарувати радість іншому.

Були використані індивідуальні та групові форми роботи. Учасники тренінгу створювали герб власної родини, макет щасливої родини, аналізували казкові ситуації, грали в гру "Правила життя в родині", пригадали приказки та прислів`я про родину.

Кiлькiсть переглядiв: 805

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.