/Files/photogallery/2/IMG_3122.JPG

1. Прізвище, ім’я, по батькові, посада

Алябов Анатолій Миколайович, директор Львівського навчально – виховного комплексу «загальноосвітня школа - інтернат І ступеня - спеціалізована школа - інтернат ІІ-ІІІ ступенів» Херсонської обласної ради

2. Дата і місце народження
11 травня 1950 року, м. Горлівка Донецької області

3. Які навчальні заклади закінчив і в якому році
Бериславське педагогічне училище (1972 рік), Сімферопольський державний університет ім. М. В. Фрунзе (1979 рік).
4. Інформація про місця роботи
Трудову діяльність розпочав у 1972 році на посаді вчителя історії Зміївської середньої школи. У 1981 переведений на посаду директора Раківської середньої школи. У 1986 році призначений на посаду директора Львівської середньої школи – інтернату. Анатолій Миколайович зумів визначити перспективи розвитку школи – інтернату на багато років вперед. Директор завжди пам’ятає народну мудрість про те, що потрібно змінювати напрямок, інакше з часом життєвий вітер віднесе туди ж, де й були. Тому, майже чверть століття роботи, в закладі ніколи не припинялася робота щодо пошуку нових ефективних форм здійснення навчально – виховного процесу. Тривала робота щодо запровадження гуманітарно – естетичного напрямку навчання. За роки роботи в школі – інтернаті було створено міцну матеріально – технічну базу, яка дає можливість впроваджувати інформаційно – комунікаційні технології навчання, інноваційні педагогічні технології. Створено дієву систему роботи зі здібними та обдарованими дітьми, яка здійснюється за цільовою програмою навчального закладу «Шлях до таланту», метою якої є раннє виявлення обдарованих дітей, стимуляція їх інтелектуального і творчого розвитку шляхом застосування новітніх технологій та методик.
5. Кваліфікаційна категорія, звання
І кваліфікаційна категорія
6. Відомості про нагороди
Головне завдання директора – це створення інноваційного простору у навчально - виховному комплексі, оптимальних умов для навчання та виховання дітей, підвищення професійного рівня педагогічних працівників. Кредо директора: Керувати – вести до успіху інших. Самовіддану працю Алябова Анатолія Миколайовича відзначено нагрудними знаками «Відмінник освіти України», 1994рік, «А. С. Макаренко», 2006рік, Грамотою Верховної Ради України, 2004 рік. У 2003 році йому присвоєно почесне звання «Заслужений працівник освіти України».
7. Друковані праці
Праці Алябова Анатолія Миколайовича друкувались в обласній освітянській газеті «Джерела», він є співавтором методичних рекомендацій «Корекційно – відновлювальні заняття з розвитку психічних процесів учнів початкових класів».

Кiлькiсть переглядiв: 1102

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.